Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 12.06.2017 20:27:23 

pražský krysařík chs  Č E K A N K A

Vrhy - Litters

NAŠE ODCHOVY - OUR LITTERS

 

 

 

CH3 - Chanelka, Charlie (Odarka x Cyríšek Dar minulosti)

H3 - Hanny (Leontýnka x Viking)

G3 - Gária, Guliver (Isabelka x Viking¨)

F3 - Felix (Allettka x Viking)

E3 - Emilka, Eliot, Emyšek, Enzo (Chelsea x Merlin)

D3 - Darinka, Daniel, Darley (Odarka x Čipík Dar minulosti)

C3 - Cesinka, Cypriánek (Jasněnka x Atýsek)

B3 - Barunka (Chelsea x Artuš Simply Great)

A3 - Amálka (Leontýnka x Atýsek)

Z2 -  Zeus, Zítek,, Zadárek (Isabelka x Vigo Spero Meliora)

W2 - Waneska(Natálka x Falko)

V2 - Veron, Valdéz, Viking, Victorie - Auri( Terinka x Enzo)

U2 - Uriášek, Ulrik, Ulrika, Unika(Chelsea x Artuš Simply Great)

T2- Tiffanny (Jůlinka x Atýsek)

S2- Sabrinka, Shirly (Allettka x Artuš Simply Great)

R2- Robinek, Rozárka, Rusalka, Rosemari (Terinka x Freddie Mercury Fedar)

P2- Perseus, Perikles, Padmé, Pollynka (Natálka x Falko z Amálčiny zahrádky)

O2- Odarka (Gábinka x Atýsek)

N2 - Nelinka, Nikolka, Nemo (Terinka x Sweether Černý ranč)

M2 - Mona Lisa, Marlenka, Merlin (Jasněnka x Kimmi Maskot Bohemia)

L2 - Leontýnka, Lussia, Luisička (Fredy Mercury Fedar)

K2 - Ketynka, Kiliánek (Julinka x Atýsek)

J2 -   Jessie, June (Yasněnka Čekanka x Igor Od Hradu Bradlec)

I2   - Isabelka, Iriska (Sárinka x Amor)

CH2 - Chicco, Chanie, Chelsea  (Natálka x Noček z Jeřic)

H2   - Haisy, Haidy (Jasnenka x Kimmi Maskot Bohemia)

G2   - Goliasek, Gwendy, Gwendolinka (Gabinka x Falko z Amalciny Zahradky) 

F2   - Filípek ( Ernička x Atýsek)

E2   - Esterka ( Sárinka x Barnie z Drinopolu)
D2   - Daneček, Dastík, Diček, Dominik ( Jasněnka x Kimmi Maskot Bohemia)

C2   - Carlos, Cvrček ( Julinka x Atýsek)
B2   - Bejbinka ( Ernička x Atýsek)
A2   - Apolonek, Aramis, Artuš, Anabelka, Azinka ( Natálka x Falko z Amálčiny zahrádky)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Z - Zipík ( Ernička x Yanek z Jeřic)

Y - Yasmínka, Yasněnka, Yulinka ( Julinka x Atýsek)

X - Xaron, Xirby, Xiroušek ( Gábinka x Yanek z Jeřic)
W - Waldík, Wiliem, Wendy ( Ernička x Yanek z Jeřic)

V - Vaflička, Valinka, Vanilka, Vilík ( Baruška x Atýsek)
U - Uzlík, Ulinka, Ulsinka, Uršulka ( Natálka x Noček z Jeřic)

T - Tánička, Terinka ( Jasněnka x Atýsek)
S - Sárinka, Sveet Molly ( Julinka x Atýsek)
R- Robínek, Roky, Rubínek, Rozinka (Gábinka x Yanek z Jeřic)

Q - Qerinka, Qvětuška (Ernička x Atýsek) 

P - Pepinka, Pusinka (Julinka Čekanka x Atýsek Dar minulosti)

O - Orinek (Ernička Čekanka x Atýsek Dar minulosti)

N - Niček, Nicolas, Norisek, Natálka (Gábinka Ček. x Atýsek Dar min.)

M - Madona, Malvínka, Maunynka (Baruška Ček. x Atýsek Dar min.)

L - Luciánek, Lesinka, Lucinka (Ernička Ček. x Atýsek Dar min.)

K - Kristiánek, Kryštůfek, Karkulka, Kristýnka (Gábinka x Atýsek)

J - Julinka, Jasněnka, Jakoubek (Baruška Čekanka x Yuki z Vyš. p.)

I - Inečka, Indy, Irísek (Bazalka z Jeřic x Atýsek Dar minulosti)

Ch - Christýnka, Christiánek (Ernička Čekanka x Atýsek Dar minulosti)

H - Harísek, Hopík (Baruška Čekanka x Yuki z Vyšehrad. podhradí)

G - Gábinka, Gituška (Ernička Čekanka x Akim z Mokerských struh)

F - Fanynka, Falinka, Fájinka, Flyntík (Bazalka z Jeřic x Emýlek z Jeřic)

E - Ernička, Elinka (Bazalka z Jeřic x Emýlek z Jeřic)

D - Dášenka, Dráček (Baruška Čekanka x Akim z Mokerských struh)

C - Catynka, Clarinka, Carinka, Centík (Bazalka z J. x Emýlek z Jeřic)

B - Bajaja, Badýsek, Bobíček, Baruška (Bazalka z J. x Dasty Dantana)

A - Ajánek, Amorek, Adélka (Bazalka z Jeřic x Flíček z Miličova lesa)

 

TOPlist